شرایط و ضوابط مچتمع نخبگان پردیس

شرایط و ضوابط مجتمع نخبگان پردیس
شرایط ما را در زیر بخوانید تا درباره حقوق و مسئولیت های خود به عنوان دانش آموز و والدین بیشتر بدانید.
قوانین اصلی مجتمع
به موقع و قبل از برنامه‌ي صبحگاهي در مدرسه حاضر( ساعت 30/7 ) و در كليه‌ي برنامه‌هاي صبحگاهي شركت نمايم و در ساعات مقرر از مدرسه خارج شوم و تحت هيچ شرايطي بدون اطلاع و موافقت مسئولين از واحد آموزشي خارج نشوم.مدرسه بعد از اعلام تعطیلی هیچ گونه مسئولیتی در قبال دانش آموز ندارد.
2- غيبت غير موجه و تأخير در ورود نداشته باشم و در صورت تأخير يا غيبت، به همراه والدين به آموزشگاه مراجعه نمايم.
 
تبصره: طبق آئين‌نامه‌ي انضباطي، غيبت غير موجه (بيش از 5 ساعت متوالي) موجب اخراج از مدرسه خواهد شد.
 
3- از لباس فرم این آموزشگاه جهت حضور در کلاسهای درس، اردوها و آزمونها (شرکت در کلیه فعالیتهای مدرسه) استفاده نموده و با پوشش و ظاهری آراسته که متناسب با شئونات دانش­آموزی است در مدرسه حاضر شوم.
 
4- نسبت به مدير، معاونين، دبيران، مربيان و ديگر كاركنان مدرسه و همچنين دانش‌آموزان حسن خلق داشته و كمال احترام و ادب را مراعات نمايم.
 
5- از آوردن هرگونه اشياء غير مجاز از قبيل: نوارهاي صوتي، ويدئويي، آلبوم عكس، اشياء گرانقيمت و طلاجات و وجه نقد به مقدار زياد و مواردي كه آموزشگاه منع مي‌كند، خودداري كنم. در صورت استفاده مدرسه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 
6- بهداشت و نظافت فردي را رعايت كنم و در پاكيزه نگهداشتن فضاي مدرسه همكاري نمايم.
 
7- نظم و انضباط (شخصي و كلاسي) را رعايت نمايم و در حفظ وسايل شخصي و اموال و تجهيزات مدرسه كوشا باشم و در صورت وارد آوردن خسارات احتمالي آن را جبران نمايم.
 
8- مسائل اخلاقي و شعائر مذهبي را رعايت نمايم و به تذكرات مسئولين مدرسه در اين زمينه توجه كامل داشته باشم.
 
9- هرگاه وضع اخلاق، رفتار، انضباط و پيشرفت درسي اينجانب با مقررات آموزشي، تربيتي و انضباطي مدرسه منطبق نباشد مسئولين مدرسه مجازند كه طبق آئين‌نامه انضباطي مدارس يكي از اقدامات زير را در مورد من اعمال نمايند:
 
    الف) تذكر و اخطار شفاهي به طور خصوصي.         ب) اخطار كتبي با درج در پرونده تحصيلي و كسر نمره‌ي انضباط.
 
    ج) تغيير كلاس درس (در صورت وجود كلاس‌هاي متعدد در يك پايه) با اطلاع ولي دانش‌آموز.
 
    د) اخراج موقت از مدرسه (حداكثر 3 روز) با اطلاع كتبي و قبلي به ولي دانش‌آموز.      ه‍) تغيير محل تحصيلي به ديگر مدارس ناحيه.
 
10- چنانچه در پايان سال تحصيلي يكي از شرايط ثبت نام آموزشگاه را نداشته باشم (الف- دارا بودن حداقل معدل خیلی خوب   ب- دارا بودن نمره حداقل خیلی خوب در دروس رياضي، علوم،  فارسی و املا فارسي ج- دارا بودن سطح عالی در انضباط)، آموزشگاه مي‌تواند از ثبت‌نام اينجانب خودداري نمايد.
 

شرایط پرداخت هزینه ها

ولی دانش ­آموز متعهد به پرداخت شهریه مصوب آموزش و پرورش و مطابق با زمان­های مقرر می باشد . 
 
تذکر مهم۱ :
به استناد مصویه 337 جلسه مورخ 26/11/79 شورای نظارت مرکزی اطلاع 1 از موارد ذیل جهت تسویه مالی و دریافت پرونده تحصیلی الزامی است. چنانچه دانش آموز پس از ثبت نام، قبل از شروع سال تحصیلی در واحد آموزشی منصرف شود معادل 5% (پنج درصد) شهریه، قبل از امتحانات نوبت اول 50% (پنجاه درصد) شهریه و پس از امتحانات نوبت اول 100% (صد درصد) شهریه را باید پرداخت نماید. 
 
تذکر مهم ۲:   
ولی گرامی در صورتی که به تعهدات خود در زمینه پرداخت به موقع اقساط و پیش پرداخت عمل ننمایید، کلیه تخفیف ها حذف و شهریه به صورت یکجا دریافت خواهد شد .
به این نکته توجه داشته باشید که در صورت عدم پرداخت و عدم تسویه حساب در زمان مقرر ، تخفیف لحاظ شده برای دانش آموز حذف و شهریه مصوب و کامل اخذ خواهد شد.
شرایط و قوانین اردوها و مراسمات
 • به منظور ایجاد لحظاتی شاد و مفرح برای  فرزندان دلبندمان مدرسه در نظر دارد تا در طول سال تحصیلی ،اردوی های علمی و تفریحی  برگزار نماید. لذا به موارد ذیل توجه داشته باشید.
 • در روز اردو ، تدریس انجام نمی شود و دانش آموزانی که به اردو نخواهند آمد در منزل می مانندو نیاز به حضور در مدرسه نیست.
 • توجه کنید که هزینه ی اردو  باید حداقل تا24 ساعت قبل از روز اردو از طریق سیستم و درگاه دبستان پرداخت شود . و در روز اردو هیچ گونه وجهی دریافت نمی شود . 
 • دانش آموزان تغذیه و آب خوردن به همراه داشته باشند.
 • شرکت در اردو کاملا اختیاری است.
 • بعداز پرداخت هزینه ی اردو، در صورت غیبت به هردلیلی (بیماری وخواب ماندن و..)هزینه عودت داده نخواهد شد. 
 • پوشیدن لباس فرم مدرسه در روز اردو الزامی است و در غیر اینصورت از حضور دانش اموز بری شرکت در اردو جلوگیری میشود. 

ورزش در زمین چمن مختص دانش آموزان پسر ابتدایی

 • مجموعه آموزشی نخبگان پردیس در نظر دارد که از ساعات ورزش به نحو مطلبو و در فضای مناسب زمین چمن و با مربی اختصاصی ورزش استفاده نماید . 
 • لذا انجام این کار منوط به اخذ مجوزهای لازم و اجاره زمین می باشد .
 • به همین دلیل مبلغ 200000 تومان برای سال تحصیلی 1403-1402 از دانش آموزان اخذ می گردد و دانش آموزانی که تمایل به شرکت در این برنامه دارند ، با اعلام رضایت ولی از همین طریق و پرداخت وجه و همچنین تحویل فرم سلامت می توانند از این برنامه استفاده نمایند . 
 • بدیهی است پرداخت وجه به معنای موافقت و اعلام رضایت شرکت فرزندتان در این برنامه می باشد .
 • علاقمندان به شرکت در این برنامه حداکثر تا تاریخ 1402/8/2نسبت به پرداخت و تحویل فرم سلامت اقدام نمایند .